Branislav Delej bol znovu zvolený za prvého viceprezidenta Medzinárodnej spoločnosti olympijských zberateľov

Správa o opätovnom zvolení Branislava Deleja - predsedu Slovenskej spoločnosti olympijských a športových zberateľov (SSOŠZ) - za prvého viceprezidenta Medzinárodnej spoločnosti olympijských zberateľov (AICO).

22. 10. 2022

Nové vydania, inaugurácie, najkrajšie známky, súťaže:
Známka s personalizovaným kupónom (ZPK): 20. výročie SOV - Danka Barteková členkou MOV

Známka s personalizovaným kupónom (ZPK): 20. výročie SOV - Danka Barteková členkou MOV
Autor: Vojtech Jankovič
Publikované: 03. 06. 2013 22:30

Informácia o vydaní známky so súkromným personalizovaným kupónom "20. výročie SOV - Danka Barteková členkou MOV".

Spoločnosť olympijských a športových zberateľov (SSOŠZ) v spolupráci so Slovenským olympijským výborom (SOV) pripravila pri príležitosti 20. výročia založenia SOV a oficiálneho prijatia úspešnej slovenskej športovkyne-olympioničky Danky Bartekovej do Medzinárodného olympijského výboru (MOV) známku s personalizovaným kupónom (ZPK) v špeciálnej grafickej podobe UTL. Autorom výtvarného návrhu a grafického spracovania UTL so ZPK je Peter Buček zo spoločnosti Artwell Creative, s.r.o.


Známka s personalizovaným kupónom (ZPK) 20. výročie SOV - Danka Barteková členkou MOV

Známka s personalizovaným kupónom "20. výročie SOV - Danka Barteková členkou MOV" vychádza 7. júna počas veľtrhu Bratislavské zberateľské dni 2013 v bratislavskej Inchebe, kde si ju bude možné zakúpiť v stánku SSOŠZ (č. 211). V prípade, že nemôžete z akýchkoľvek dôvodov BZD 2013 navštíviť a ZPK si kúpiť osobne, môžete si ju objednať na dobierku na adrese: filanotes@gmail.com.

Predajná cena celého UTL so ZPK je pre členov SSOŠZ 9,50 €/kus, pre nečlenov 12,50 €/kus (záujemcovia o členstvo môžu priamo na mieste vyplniť prihlášku a uhradiť členské, čím získajú nárok na členskú cenu). Pri objednávke na dobierku je cena 13,50 €/kus + poštovné + balné (v prípade objednávky viac kusov sa hradí len jedno poštovné). Výťažok z predaja ide na podporu rozvoja SSOŠZ.


Autor: Vojtech Jankovič

Filatelistickí partneri

POFIS - Poštová filatelistická služba
EXPONET - Virtuálna medzinárodná filatelistická výstava
Slovenská spoločnosť olympijských a športových zberateľov
Filaso.cz ...alebo filatelisti pre seba
OLYMPSPORT - Česká asociácia pre olympijskú a športovú filateliu
ZSF - Zväz slovenských filatelistov