Adolf Born v československej a českej známkovej tvorbe

Prehľad československých a českých poštových známok a ďalších materiálov venovaných neopakovateľnému ilustrátorovi a karikaturistovi Adolfovi Bornovi.

22. 05. 2021

Nové vydania, inaugurácie, najkrajšie známky:
Vychádza personalizovaný UTL: 20. výročie SOV - Danka Barteková členkou MOV

Vychádza personalizovaný UTL: 20. výročie SOV - Danka Barteková členkou MOV
Autor: Vojtech Jankovič
Publikované: 30. 09. 2013 23:59

Informácia o personalizovanom upravenom tlačovom liste (UTL): 20. výročie SOV - Danka Barteková členkou MOV v úprave SSOŠZ.

Spoločnosť olympijských a športových zberateľov (SSOŠZ) v spolupráci so Slovenským olympijským výborom (SOV) pripravila pri príležitosti 20. výročia založenia SOV a oficiálneho prijatia úspešnej slovenskej športovkyne-olympioničky Danky Bartekovej do Medzinárodného olympijského výboru (MOV) personalizovaný upravený tlačový list (UTL) v špeciálnej grafickej podobe upraveného tlačového listu (UTL). Autorom skutočne nezvyčajného a inovatívneho výtvarného návrhu a grafického spracovania UTL so ZPK je Peter Buček zo spoločnosti Artwell Creative, s.r.o.

Danka Barteková (19. 10. 1984 v Trenčíne) je slovenská strelkyňa v brokovej disciplíne skeet. Medzi jej najvýznamnejšie úspechy patrí 8. miesto v ženskom skeete na LOH 2008 a zisk bronzovej medaily v ženskom skeete na LOH 2012. Okrem toho získala viacero zlatých, strieborných a bronzových medailí na juniorských a seniorských majstrovstvách sveta a Európy a v svetom pohári strelcov.

V roku počas LOH 2012 bola zvolená (a 3. 7. 2013 oficiálne potvrdená) do komisie športovcov MOV, v ktorej bude ako člen MOV pracovať osem rokov (práve sa zúčastnila na kongrese MOV v Buenos Aires volieb nového usporiadateľské mesto pre LOH 2020 - Tokio a voľby nového predsedu MOV - Thomas Bach).

Viac informácií o kariére a športových úspechoch Danky Bartekovej možno nájsť na Wikipédii: Danka Barteková alebo na osobnej stránke Danky Bartekovej.

Personalizovaný upravený tlačový list 20. výročie SOV - Danka Barteková členkou MOV

_______________________________ . _______________________________

PREDAJ personalizovaného UTL
"20. výročie SOV - Danka Barteková členkou MOV"


Personalizovaný UTL si môžete zakúpiť (do vypredania zásob) osobne na pravidelnom Zberateľskom rande v Rendez-vous v Bratislave alebo si ho môžete objednať na dobierku. V oboch prípadoch nás kontaktujte cez email: filanotes@gmail.com, mobilný telefón: 0908 729 017 alebo poštovú adresu: Vojtech Jankovič, Stromová 38, 831 01 Bratislava.
V prípade predchádzajúcej dohody je možné dohodnúť aj iné miesto osobného stretnutia.


Predajná cena personalizovaného UTL (predáva sa len v celku):

  • Cena pri osobnom prevzatí: 12,50 €/kus
  • Cena pri poštovej objednávke na dobierku: 13,50 €/kus + poštovné a balné (v prípade objednávky viac kusov sa hradí len jedno poštovné)

V prípade objednávky 5 - 9 kusov - zľava 5% z ceny UTL, v prípade objednávky 10 a viac kusov - zľava 10% z ceny UTL.

Personalizovaný UTL pripravila Slovenská spoločnosť olympijských a športových zberateľov (SSOŠZ). Členovia, ktorí majú zaplatený členský príspevok na aktuálny rok, majú nárok na dva personalizované UTL v cene 9,50 €/kus (bez nároku na množstvovú zľavu). Jedinou podmienkou členstva v SSOŠZ je zaplatenie ročného členského príspevku 10 €.

_______________________________ . _______________________________


Autor: Vojtech Jankovič

Filatelistickí partneri

POFIS - Poštová filatelistická služba
EXPONET - Virtuálna medzinárodná filatelistická výstava
Slovenská spoločnosť olympijských a športových zberateľov
Filaso.cz ...alebo filatelisti pre seba
OLYMPSPORT - Česká asociácia pre olympijskú a športovú filateliu
ZSF - Zväz slovenských filatelistov