Ponuka československých monografií poštových známok a poštovej histórie

Ponúkam na predaj niekoľko zväzkov československých monografií poštových známok a poštovej histórie vo veľmi dobrom stave.

03. 12. 2023

Výstavy, veľtrhy - informácie, reportáže, propagácia:
Nová verzia EXPONETu v skúšobnej prevádzke

Nová verzia EXPONETu v skúšobnej prevádzke
Autor: Vojtech Jankovič
Zdroj: www.exponet.info
Publikované: 26. 01. 2014 12:33

Informácia o spustení skúšobnej prevádzky novej verzie virtuálnej filatelistickej výstavy EXPONET.

Virtuálna filatelistická výstava EXPONET

Verím, že mnohí z vás poznajú najväčšiu virtuálnu filatelistickú výstavu na internete s názvom EXPONET. A tí čo ju nepoznajú, snáď príjmu naše pozvanie sa s ňou zoznámiť. Ide o vskutku jedinečný projekt, ktorý v súčasnosti predstavuje jednoznačne najväčší virtuálny súbor filatelistických exponátov na celom internete. Aktuálne obsahuje 840 filatelistických exponátov rôzneho rozsahu a zamerania, ktoré sú voľne prístupné každému návštevníkovi.

Pretože vývoj napreduje, pôvodná funkcionalita po obsahovej ani používateľskej stránke nestačí, a tak je načase súčasnú verziu inovať, resp. kompletne prepracovať. Vzniklo od základov novo koncipované riešenie, ktoré ponúka jednoduchšie a intuitívnejšie ovládanie a mnohé zlepšenia hlavne v oblasti možností vyhľadávania a zobrazovania exponátov. Novinkou je napojenie na filatelistické výstavy s možnosťou vopred hodnotiť exponáty (pred výstavou prístupné len pre porotcov výstavy), ktoré už bolo otestované na troch národných a regionálnych výstavách s veľmi pozitívnou odozvou.


Virtuálna filatelistická výstava EXPONET

Nová verzia EXPONETu, ktorá je dočasne umiestnená na adrese www.filanotes.sk bude po otestovaní a doplnení všetkých exponátov ako aj zapracovaní pripomienok používateľov pri testovaní, prenesená na pôvodnú adresu www.exponet.info. Očakávame, že sa tak stane v polovici mesiaca január 2014.

Nová verzia EXPONETu je voľne prístupná a budeme radi, ak ju navštívite a dáte nám vedieť vaše názory a pripomienky. Zatiaľ neobsahuje všetky exponáty, ktorú postupne presúvame, čo chvíľku potrvá, lebo okrem kopírovania dát je potrebné obrázky upraviť pre lepšie zobrazenie a doplniť popisy exponátov a väzby na vystavovateľov.

Vopred ďakujeme za vašu spoluprácu, ktorá nám - ako všetci zainteresovaní veríme - pomôže priniesť ešte lepšiu virtuálnu výstavu, ktorá bude mať nielen bohatý a zaujímavý obsah, ale bude sa dať ľahko a jednoducho používať, čím prinesie všetkým návštevníkom to, čo hľadajú. Na pripomienky, prosím, použite nižšie uvedenú linku "Pridať komentár" alebo linku "Kontakt" v dolnej časti priamo v novej verzii EXPONETu www.filanotes.sk.


Autor: Vojtech Jankovič

Filatelistickí partneri

POFIS - Poštová filatelistická služba
EXPONET - Virtuálna medzinárodná filatelistická výstava
Slovenská spoločnosť olympijských a športových zberateľov
Filaso.cz ...alebo filatelisti pre seba
OLYMPSPORT - Česká asociácia pre olympijskú a športovú filateliu
ZSF - Zväz slovenských filatelistov