Postage stamp territories - Transnistria

Article from the field of stamp territories focused on the history and postal service of Transnistria.

29. 03. 2024

Exhibitions, fairs - information, reports, promotion:
New version of EXPONET in test operation

New version of EXPONET in test operation
Author: Vojtech Jankovič
Source: www.exponet.info
Published: 26. 01. 2014 12:33

Angličtina / English

Use translation by Google Translate (no guarantee).

Informácia o spustení skúšobnej prevádzky novej verzie virtuálnej filatelistickej výstavy EXPONET.

Virtuálna filatelistická výstava EXPONET

Verím, že mnohí z vás poznajú najväčšiu virtuálnu filatelistickú výstavu na internete s názvom EXPONET. A tí čo ju nepoznajú, snáď príjmu naše pozvanie sa s ňou zoznámiť. Ide o vskutku jedinečný projekt, ktorý v súčasnosti predstavuje jednoznačne najväčší virtuálny súbor filatelistických exponátov na celom internete. Aktuálne obsahuje 840 filatelistických exponátov rôzneho rozsahu a zamerania, ktoré sú voľne prístupné každému návštevníkovi.

Pretože vývoj napreduje, pôvodná funkcionalita po obsahovej ani používateľskej stránke nestačí, a tak je načase súčasnú verziu inovať, resp. kompletne prepracovať. Vzniklo od základov novo koncipované riešenie, ktoré ponúka jednoduchšie a intuitívnejšie ovládanie a mnohé zlepšenia hlavne v oblasti možností vyhľadávania a zobrazovania exponátov. Novinkou je napojenie na filatelistické výstavy s možnosťou vopred hodnotiť exponáty (pred výstavou prístupné len pre porotcov výstavy), ktoré už bolo otestované na troch národných a regionálnych výstavách s veľmi pozitívnou odozvou.


Virtuálna filatelistická výstava EXPONET

Nová verzia EXPONETu, ktorá je dočasne umiestnená na adrese www.filanotes.sk bude po otestovaní a doplnení všetkých exponátov ako aj zapracovaní pripomienok používateľov pri testovaní, prenesená na pôvodnú adresu www.exponet.info. Očakávame, že sa tak stane v polovici mesiaca január 2014.

Nová verzia EXPONETu je voľne prístupná a budeme radi, ak ju navštívite a dáte nám vedieť vaše názory a pripomienky. Zatiaľ neobsahuje všetky exponáty, ktorú postupne presúvame, čo chvíľku potrvá, lebo okrem kopírovania dát je potrebné obrázky upraviť pre lepšie zobrazenie a doplniť popisy exponátov a väzby na vystavovateľov.

Vopred ďakujeme za vašu spoluprácu, ktorá nám - ako všetci zainteresovaní veríme - pomôže priniesť ešte lepšiu virtuálnu výstavu, ktorá bude mať nielen bohatý a zaujímavý obsah, ale bude sa dať ľahko a jednoducho používať, čím prinesie všetkým návštevníkom to, čo hľadajú. Na pripomienky, prosím, použite nižšie uvedenú linku "Pridať komentár" alebo linku "Kontakt" v dolnej časti priamo v novej verzii EXPONETu www.filanotes.sk.


Author: Vojtech Jankovič

Philatelic partners

POFIS - Postal philatelic service
EXPONET - Virtual international philatelic exhibition
Slovak Society of Olympic and Sports Collectors
Filaso.cz ...or philatelists for themselves
OLYMPSPORT - Czech Association for Olympic and Sport Philately
ZSF - Union of Slovak Philatelists