Ochrana prírody: Vihorlatské vrchy – Hadiar krátkoprstý (Circaetus gallicus)

Príležitostná poštová známka z emisného radu Ochrana prírody venovaná pohoriu Vihorlatské vrchy a zástupcovi ich fauny – hadiarovi krátkoprstému (Circaetus gallicus).

07. 06. 2024

Predám / Ponúkam:

Signovaný grafický list Rudolfa Cigánika - 600. výročie úmrtia Jána Žižku z Trocnova

Signovaný grafický list Rudolfa Cigánika - 600. výročie úmrtia Jána Žižku z Trocnova
Meno: Rudolf Cigánik
Telefón: 0907 728 759

Mimoriadna ponuka autorského vlastnoručne signovaného grafického listu akademického maliara Rudolfa Cigánika pod názvom 600. výročie úmrtia Jána Žižku z Trocnova - ktož jsú boží bojovníci.600. výročie úmrtia Jana Žižku z Trocnova - ktož jsú boží bojovníci


Mimoriadna ponuka autorského vlastnoručne signovaného grafického listu akademického maliara Rudolfa Cigánika pod názvom 600. výročie úmrtia Jána Žižku z Trocnova - ktož jsú boží bojovníci v limitovanej garantovanej edícii 50 kusov s autorským podpisom - formát A5 - oceľorytina v kombinácii s ofsetom.

Signovaný grafický list akademického maliara Rudolfa Cigánika - 600. výročie úmrtia Jána Žižku z Trocnova - ktož jsú boží bojovníci


Cena signovaného grafického listu je 55 € - vskutku veľmi dobrá investícia aj pre bežného zberateľa, ktorý vie rozumne investovať - cena iba porastie, lebo je garantovaných len 50 ks - a ide o veľmi kvalitnú prácu od špičkového grafika.


V prípade záujmu môžete kontaktovať priamo autora na telefónnom čísle +421 907 728 759 alebo na emailovej adrese ciganikrudolf@gmail.com.
Meno: Rudolf Cigánik

Telefón: 0907 728 759
Email: ciganikrudolf@gmail.com

Odborné sekcie

Filatelistickí partneri

POFIS - Poštová filatelistická služba
EXPONET - Virtuálna medzinárodná filatelistická výstava
Slovenská spoločnosť olympijských a športových zberateľov
Filaso.cz ...alebo filatelisti pre seba
OLYMPSPORT - Česká asociácia pre olympijskú a športovú filateliu
ZSF - Zväz slovenských filatelistov